کارگاه‌ها

برنامه دانش‌آموزی
دانش‌آموزان عزیز می‌توانند از طریق مربیان و دبیران آموزشی خود فرم ثبت نام و شركت در هر یک از دوره‌های آموزشی را تکمیل کرده یا با شماره 02123562752 جهت هماهنگی تماس حاصل نمایند. اطلاعات تکمیلی و انواع دوره‌های آموزشی را می‌توانید در اینجا ببینید.
قابل توجه دبیران و معلمین محترم: به دلیل گسترش دانش زیست‌شناسی و کاربرد علوم انسانی و ریاضی‌و‌فیزیک در این شاخه از علم، آزمایشگاه آموزشی برنامه‌های ویژه‌ای برای دانش‌آموزان رشته‌های علوم انسانی و ریاضی‌و‌فیزیک در نظر گرفته است.

برنامه دانشجویی
دانشجویان و فارغ‌التحصیلان کارشناسی و کارشناسی‌ارشد رشته‌های زیست‌شناسی و پیراپزشکی همچنین دکترای حرفه‌ای پزشکی و دامپزشکی و مهندسین پزشکی می‌توانند با شركت در دوره عملی هر یک از آزمایشگاه‌های آموزشی ثبت نام كنند.
با توجه به نفوذ علوم مختلف در دانش زیست‌شناسی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های الهیات و حقوق و مدیریت نيز امکان‌‌پذیر است، لذا علاقه‌مندان با تکمیل فرم شرکت در دوره می‌توانند از این فرصت استفاده كنند.

برنامه معلمین و دبیران و مربیان آموزشی

آزمایشگاه آموزشی سلول‌های‌بنیادی پژوهشگاه رویان با هدف گسترش و ارائه هر چه بهتر دانش ‌زیست‌شناسی به دانش‌آموزان، دوره‌های آموزشی عملی و نظری رایگان برای دبیران و مربیان و معلمان علاقه‌مند برگزار می‌كند تا به همت یکدیگر شاهد شکوفایی گل های بیشتری در جامعه در حوزه سلول های بنیادی باشیم. این عزیزان می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه رسمی از سوی مرکز آموزشی در حال خدمت و تأیید آن در آموزش‌وپرورش منطقه با تکمیل فرم شرکت در دوره می‌توانند ثبت نام كنند.

برگزاری دوره در محل
مراکز آموزشی اعم از دانش‌آموزی و دانشجویی می‌توانند با تکمیل فرم شرکت در دوره می‌توانند ثبت نام کنند تا با بررسی شرایط و اعزام مدرسین به محل از برنامه آموزشی در محل بهره ببرند و اینگونه بتوانم هزینه های ایاب و ذهاب دانش اموزان به پژوهشگاه رویان و محدودیت فضایی را جبران نمایم و شاهد گسترش این دانش در جای جای کشورمان باشیم. قابل ذکر است در صورت نیاز، تأمین امکانات آزمایشگاهی به عهده مجموعه آزمایشگاه آموزشی خواهد بود.